2 0 1 6
ve středu 21. prosince od 16:00 hod. vánoční besídka

dne 30. prosince od 18:00 hod. členská schůze - na kuželně
po schůzi KUŽELKY


d Mikulášská besídka
Dne 10. prosince jsme pro mladé hasiče pořádali Mikulášskou besídku. V sobotu odpoledne tedy navštívil hasičskou zbrojnici Mikuláš s andělem a přivedli s sebou i tři čerty! I když čerti vypadali opravdu hrozivě, vyklubali se z nich hodní a sympatičtí pekelníci. Mikuláš četl jména dětí ze svaté knihy hříchů. Každý si vyslechl pochvalu, ale i pokárání, a od krásného, culícího se andílka si za krásnou básničku či písničku odnesl balíček sladkých dobrůtek.
Všichni nakonec slíbili, že se v příštím roce polepší. A tak čerti zase nikoho v pytli do pekla neodnesli.

Veliký dík patří Kačce, Martinovi, Dádovi, Zdendovi a Mírovi.Mikuláš v Milíkově
V sobotu 26. listopadu pořádalo OSH Cheb v Milikově pro mladé hasiče chebského okresu Mikulášskou besídku.
Nejprve byla oceněna celoroční práce vedoucích a za příkladnou práci s hasičskou mládeží obdrželi Čestné uznání.
A pak se čekalo na příchod Mikuláše a čerta. Každý ze zúčastněných dostal balíček sladkostí za kolektivní recitaci nebo zpěv.
Poté následovala volná zábava v podobě diskotéky a soutěží pro děti. Domů jsme se vraceli celí rozdovádění.
Školení jednotky - dopravní nehody
5. listopadu od 8.30 hod. se konalo každoroční školení členů jednotky na zásahy při dopravních nehodách. Toto opakování je vždy pod vedením příslušníků HZS ze stanice Mariánské Lázně, tentokrát se role školitele zhostil velitel stanice por. Martin Gaier. Ke školení byly připraveny k "rozstříhání" dva osobní automobily. Nejprve se zkoušelo vyproštění zraněné osoby z vozu a následně byly zkoušeny nové techniky vyproštění pomocí hydraulického nářadí, kterým naše jednotka disponuje. Následně nás v prosinci čeká druhá část letošního školení předlékařské pomoci.

Halloweenská párty
Ve středu 2. listopadu jsme v klubovně hasičské zbrojnice připravili pro naše mladé hasiče Halloweenskou párty. Děti přišly oblečeny do strašidelných kostýmů – čarodějnice, upíři, mumie, dýně a jiná strašidla. Nejprve jsme se seznámili s významem svátku Halloween, jak se slaví v anglicky mluvících zemích. Pro děti jsme připravili několik tradičních her. Děti vyráběly netopýry, malovaly na balónek dýni, z krabičky plné hadů, ještěrek a jiných potvor hledaly strašidelné cukrovinky (oči, bonbóny), z lavoru lovily jablka. Nechybělo ani halloweenské menu (prsty zlé čarodějnice, upíří krev, hadi, muffiny s duchem, lívancová strašidýlka). Velký dík patří rodičům, kteří se na tomto pohoštění podíleli. Jisté je, že jsme si to dokonale užili.

Závod požární všestrannosti
V sobotu 15. října se v Milíkově konalo okresní kolo závodu požární všestrannosti (braňák). Soutěže se zúčastnilo celkem 20 družstev. Naši mladí hasiči měli zastoupení v mladší i starší kategorii. Děti střílely ze vzduchovky, určovaly azimut, musely zvládnout poskytnout první pomoc (zdravověda), vázaly uzle, um také ukázaly ve znalosti topografických značek a základech požární ochrany (co se čím hasí, hasební prostředky...) a v neposlední řadě také překonání lana. A jak to vše dopadlo? Výborně! Obě družstva se umístila na 1. místě, což je úžasný start do celoroční hry Plamen. Soutěž si děti užily, počasí bylo vynikající, nechyběl ani výborný guláš z polní kuchyně hasičů z Dolního Žandova. Malou odměnou pro děti za jejich výkon byl zmrzlinový pohár v cukrárně v Mariánských Lázních.Výlet do Weicheringu
O víkendu 1. a 2. října jsme navštívili naše německé kolegy ve Weicheringu. Po přijezdu na jejich hasičárnu nás pohostili dobrým obědem a lahvinkou piva. Po obědě nás vzali do vedlejšího města Neuburg na hasičárnu, kde nám ukázali vybavení, techniku, jejich osobní muzeum a místa, kde se společně scházejí. Z jejich nádherné hasičárny jsme byli všichni ohromeni. Neuburg jsme si mohli ještě prohlédnout z koše žebříku. Den jsme ukončili dobrým jídlem, pitím a zábavou. V neděli po snídani jsme navštívili město Ingolstadt. Po nedělním obědě jsme se vydali zpět domů. Víkend se nám velmi líbil a skvěle jsme si ho užili.

 

Sbírka použitých věcí
Ve dnech 9. a 10. září pořádala Diakonie Broumov ve spolupráci v SDH Teplá sbírku použitých věcí (oblečení, lůžkoviny, látky, domácí potřeby, obuv, kabelky, hračky, knihy....). Všem, kteří do sbírky přispěli, děkujeme.


Soutěž v Plesné
V sobotu 10. září pořádal SDH v Plesné 29. ročník soutěže požárních družstev „O pohár starosty města Plesná“. Soutěžní disciplínou byl požární útok. Po sečtení časů dvou pokusů se naše družstvo mužů (s pomocí Kačky Hemzů) umístilo na 3. místě mj. díky úžasnému času druhého pokusu (26:41).

 

 

Kartarena Cheb
V sobotu večer jsme poprvé navštívili Kartarenu v Chebu, kterou nám předem zarezervoval náš starosta sboru jako poděkování za práci na plese a reprezentaci sboru při soutěžích. Nasedli jsme do motokár a hurá na trať. První kolo bylo zahřívací, ale v druhém se v nás probudili závodníci a s notnou dávkou adrenalinu jsme konečně začali závodit. Odměnou nám byl skvělý zážitek a spokojenost. Výborná akce plná zábavy a humoru.
Bačův memoriál
V sobotu 3. září jsme na hřišti TJ Sokol Teplá pořádali soutěž mladých hasičů "Bačův memoriál". Kromě našich mladých hasičů se soutěže ještě zúčastnily také družstva ze Žlutic, Útviny a Chebu. Soutěžilo se v disciplínách štafeta požárních dvojic a požární útok. V kategorii mladších jsme se umístili na 1. a 3. místě a v kategorii starších na 3. místě (tuto kategorii vyhrálo družstvo ze Žlutic). Všechny děti byly úžasné. Krom pohárů a medailí byly pro děti připraveny pizzy. Pro naše nejmenší to byl ohromný úspěch, protože pro většinu z nich to byly jejich první závody. Pro vedoucí družstev si náš starosta sboru připravil překvapení v podobě soutěže v namotávání přechodky. Tady se opět ukázalo, že nejen děti, ale i jejich vedoucí umí a tuto soutěž vyhrál vedoucí ze Žlutic. Soutěž se vydařila, všichni si to moooc užili. Vítězům gratulujeme.

Přátelské utkání ve fotbale
Dne 20. srpna se v Mnichově konalo přátelské utkání hasičů Mnichova a Teplé ve fotbale. Zápasu se zúčastnily i ženy a děti obou sborů. Začátek tohoto srandamače nebyl vůbec jednoduchý. Hlavní rozhodčí (Ota Horní) trestal snad vše (gól, dlouhé držení míče, dlouhý míč, chycení gólové šance...). Za každý tento prohřešek musel viník vypít paňáka alkoholu. První poločas skončil vyrovnaně 4:4. Do druhé části se nastupovalo již bez dětí. To zrychlilo hru, ale gól padl jen jeden. Konečný výsledek byl tedy 5:4 ve prospěch Mnichova. Už se těšíme na odvetu.

Přátelák se Starou Gardou
V sobotu 10. července jsme byli svědky zajímavého utkání mezi Starou Gardou Sokola Teplá a hasiči Teplá. I když vyhrála Stará Garda, výsledek nebyl až tak důležitý, utkání si všichni včetně diváků moc užili.

 

Ruda Cup
Dne 2. července se na hřišti konal již 17. ročník Ruda Cupu v malé kopané. Ve velké konkurenci 11 týmů se naši hasiči se umístili na 9. místě.Mistrovství ČR hry Plamen a dorostu v požárním sportu
Letos se Mistrovství ČR hry Plamen a dorostu konalo v Českých Budějoviccích ve dnech 1. – 5. 7. Do centra dění jsme se vypravili již v neděli odpoledne. Současně s námi jela i Kačka Hemzů, která závodila za družstvo dorostenek z Jáchymova. Náš kůň Fíďa už nějakou dobu v Budějkách pobýval, protože pomáhal jako velká posila družstvu MH Žlutice. Ubytováni jsme byli na vysokoškolských kolejích.

Mistrovství bylo zahájeno slavnostním nástupem. Závodníky pozdravili nejvyšší představitelé SH ČMS, hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, zástupce statutárního města České Budějovice, delegace HZS Jihočeského kraje a také předseda České rady dětí a mládeže. Po přečtení slibů závodníků a rozhodčích již následoval slavností pochod. A pak už vše začalo. Dorostenci psali testy. Ty zvládl Fíďa výborně bez trestných bodů. Dorostenci zahájili své pokusy na stovkách před půl pátou.

To už naše silná fanouškovská základna vybavena bubnem, vlajkou a klaksony (houkačky) čekala na Fíďovo první start. Bohužel se Fíďa při seskoku z bariéry zranil a pokus nedokončil. S podvrknutým kotníkem už dál nezávodil. I tak skončil na 13. místě.

Fídi účast na Mistrovství ČR je pro náš sbor obrovský úspěch. Pro všechny to byla veliká zkušenost a moc jsme si to užili.


 

Rozloučení s deváťáky
Dne 29. června se v Kapli Nejsvětější trojice konalo slavnostní ukončení školní docházky deváťáků. Z řad našich mladých hasičů se rozloučili s Danuškou a Zdendou. Samozřejmě nechyběli ani zástupci našeho sboru.

 


d Soutěž v Pile
Dne 25. června se na ranči u Krtka v Pile konal 2. ročník nočního Memoriálu Petra Glasera. Součástí soutěže byla netradiční štafeta dvojic a požární útok, který byl proveden se sáním na vývěvu. Naše družstvo mužů se v obou disciplínách umístilo na 2. místě.d Oslavy v Mnichově
V sobotu 25. června se v Mnichově konala Pouť sv. Petra a Pavla s oslavou 140. výročí založení SDH Mnichov. My jsme se oslav zúčastnili s historickou technikou Praga RN. Po průvodu proběhlo stužkování jednotek SDH. Odpoledne jsme provedli ukázku zásahu s naší technikou.Nocování na hasičárně
V pátek 24. června v pět hodin odpoledne jsme se vybaveni věcmi na přenocování (včetně plyšáčků usínáčků) sešli na hasičské zbrojnici. Celou akci odstartovaly různé soutěže – s míčem, stavění kostek, skládání kostiček pomocí hůlek nebo bakteriový poplach. Po upečení buřtíků a naplnění už hladových žaludků, jsme děti ocenili za letošní docházku. Součástí toho bylo i rozloučení s dvěma mladými hasiči, kteří nám odrostli. Jako dík dostal Standa i Danuška plaketu s hasičem a pamětní list. Protože se začalo smrákat, byla pro děti připravena stezka odvahy s početními příklady. A pak pohádka na dobrou noc a hurá na kutě. Letos díky teplému počasí jsme nespali v klubovně, ale pod širákem na zahradě u hasičárny. Pro někoho to bylo vůbec první spaní venku. Ráno po rozcvičce jsme se nasnídali a už tu byli rodiče. Dětem jsme nakonec popřáli krásné prázdniny a na konci srpna ahoooooj.

 

 

Krajská soutěž - Plamen
Ve dnech 10. až 12. června se na sportovním stadionu ve Žluticích konalo krajské kolo hry Plamen. Naši mladí hasiči postupovali z 1. místa okresu Cheb. V pátek jsme se s ostatními soutěžícími sjeli do rekreačního střediska Čichořice, kde jsme byli po celou dobu soutěže ubytovaní. V sobotu hurá na stadion a ukázat, co máme natrénováno. Čekala na nás štafeta CTIF, útok CTIF, štafeta 4x60 m, běh na 60 m s překážkami a večer ještě braňák (ZPV). V neděli jsme ještě absolvovali štafetu dvojic a požární útok. A jak to všechno dopadlo? Po sečtení výsledků ze všech disciplín jsme se umístili na 4. místě. Krom pomyslných brambor jsme domů přivezli i cenu za nejlepší štafetu CTIF. Děti byly se svými výkony úžasný. Moc jim za reprezentaci děkujeme a k výkonu gratulujeme. Současně velký dík patří naší technické četě (Mírovi, Zdendovi, Radimovi a Dádovi) za jejich perfektní pomoc na soutěži.Dětský den
Jednotka SDH Teplá byla požádána paní starostkou o účast při pořádání dětského dne v Ovesných Kladrubech dne 4. června. Po ukázce techniky byla provedena ukázka zásahu na požár hromady dřeva, kterou nám připravili místní hasiči. Dále jsme v prostoru dětského hřiště vytvořili velký polštář z pěny. Tuto "atrakci" si užívali jak děti tak i dospělí. Celé odpoledne se neslo v přátelském duchu a pohodě. Naše jednotka se účastní pravidelně Dětských dnů jak Ovesných Kladrubech, tak i v Bezdružicích. V těchto obcích mají o naše ukázky stále zájem a jsme za to rádi. Děkujeme za pozvání.


Krajské kolo dorostu
V sobotu 28. května se na stadionu v Hroznětíně konalo krajské kolo dorostu. A samozřejmě naši dorostenci nechyběli. Soutěžili v kategorii jednotlivců v disciplínách běh na 100 m s překážkami, dvojboj a test. Chěli ukázat své výkony a zúročit tak časté tréninky u naší hasičské zbrojnice. A povedlo se. Výsledky byly výborné. Všichni byli na bedně ;-). V kategorii dorostenci starší se na 2. místě umístil Míra Valenta a na 3. místě Radim Hrabovský. V kategorii dorostenci střední na 2. místě Zdenda Sidorják. Jediná zástupkyně dorostenek našeho sboru Kačka Hemzová se umístila v kategorii dorostenky mladší na 2. místě. Zlatým hřebem dne bylo vítězství Fídi Hemzy v kategorii dorostenci mladší. Jeho bezkonkurenční výkon mu zajistil postup na Mistrovství ČR dorostu, které se koná 4. - 5. 7. v Českých Budějovicích. Všem mooooc gratulujeme!!!

 

Okresní kolo hry Plamen
V sobotu 14. května se v Chebu Hájích konala jarní část okresní soutěže hry Plamen. Soutěže se zúčastnil také kolektiv našich mladých hasičů. I když mladší vstupovali do jarní části soutěže ze 4. místa z branného závodu, tak ve štafetě 4x60 m a štafetě dvojic se umístili na 2. místě, a na rozdíl od svých soupeřů perfektně zvládli požární útok, vylepšili si tak pozici z podzimu a celkově se probojovali na 2. místo. Družstvo starších si prvním místem z branného závodu připravili pěknou pozici do jarní části hry. V disciplínách štafeta 4x60 m, štafeta dvojic, štafeta CTIF a útok CTIF předvedli bravurní výkon a umístili se na 1. místě. V požárním útoku skončili na 2. místě. Celkově stanuli na místě nejvyšším a okresní kolo hry Plamen vyhráli. Z titulu vítěze budou reprezentovat náš okres na krajském kole. Držme jim tedy palce, aby předvedli co nejlepší výkon.


Slavnostní vysvěcení zbrojnice ve Žluticích
V sobotu dne 7. května proběhlo slavnostní vysvěcení nově zrekonstruované hasičské zbrojnice ve Žluticích, kterého se zúčastnili i někteří členové našeho sboru.


Noční soutěž v Toužimi
V pátek 6. května se na autobusovém nádraží v Toužimi konal 7. ročník noční soutěže o erb města Toužim. Náš sbor měl zastoupení v kategorii žen i mužů. Soutěžilo se v požárním útoku. Po sečtení časů dvou pokusů se družstvo žen (posíleno o členky mladých hasičů) umístilo na 3. místě. Družstvo mužů skončilo na 5. místě.
Stavění máje
V sobotu odpoledne probíhalo v prostorách hasičské zbrojnice tradiční stavění máje a pálení čarodějnic.
Sešli jsme se kolem páté hodiny. Nejprve bylo potřeba ozdobit májku. Toho se s vervou zhostili mladí hasiči. Pro ně pak byla připravena řada soutěží a her s čarodějnickou tématikou. Nejprve probíhaly lety na koštěti, následoval hod pavoukem do sítě, namotávání ropuchy, lovení hadů a ještěrek z kouzelného sáčku a podlézání koštěte. Za soutěžení dostaly děti sladkou odměnu. Samozřejně došlo i na soutěž v zapojování hadic. Nejzajímavější bylo zápolení mezi rodinnými příslušníky.
Zábava byla výborná, grilovaného masa, piva a ostatního moku dostatek.

 

 Výlet MH - Svět záchranářů Karlovy Vary
V sobotu 30. dubna jsme s mladými hasiči podnikli výlet do Karlových Varů do centra zdraví a bezpečí pro celou rodinu. V tomto malém městečku jsme navštívili několik budov včetně improvizované nemocnice, policejní a hasičské stanice, které jsou vybaveny technikou pro simulaci rizikových situací a interaktivních simulátorů a trenažérů. Profesionální hasiči a záchranáři nás naučili, jak se zachovat při nehodách, úrazech, požárech a jiných krizových situacích. Ani na chvilku jsme se nenudili. Na policejní stanici si někteří z nás vyzkoušeli vězení, v nemocnici jsme si prohlédli vybavení sanitního vozu a na hasičské stanici byla připravena simulace požáru bytu.
Součástí areálu je také moderní dopravní hřiště se světelnou křižovatkou a železničním přejezdem. Zde se nejen mladí hasiči vyřádili na kolech, koloběžkách a šlapacích buginách.
Celkový zážitek byl umocněn tím, že doprava byla hasičským autobusem.
Organizátorům této akce a záchranářům mooc děkujeme.
Brigáda - sběr kamene
Ani další dubnovou sobotu jsme nelenili. 23. dubna se konala brigáda na sběr kamene na poli firmy Probitas. Za pomoci mladých hasičů jsme nasbírali 4 valníky kamenů.

d Brigáda - jarní úklid
V sobotu 16. dubna jsme se v 9:00 hod. sešli na hasičské zbrojnici.
Programem byl kompletní jarní úklid. Krom mytí a údržby aut došlo také na leštění pohárů, mytí oken, úklid pergoly (vymetení listí a pavouků). Všem, kteří přiložili ruku k dílu děkujeme.Halová soutěž v Toužimi
V sobotu 19. března se tři družstva našich mladých hasičů zúčastnily 22. ročníku halové pohárové soutěže v Toužimi. Soutěž se konala ve sportovní hale SK Toužim a zúčastnilo se jí 14 družstev mladší kategorie a 12 družstev starších. Soutěžilo se v disciplínách štafeta 4 x 40 m, štafeta dvojic a štafeta CTIF. Naše dětičky do sportovního zápolení daly opravdu vše. Konkurence byla veliká, ale naši mladí hasiči byli moc šikovní. I když pro některé z nich to byla první hasičská soutěž, družstva mladších se umístila na 3. a 7. místě. Družstvo starších vybojovalo 4. místo.PO očima dětí - vyhodnocení krajského kola za rok 2015
Dne 17. března předal v Karlových Varech ceny úspěšným účastníkům soutěže POOD hejtman Karlovarského kraje JUDr. Martin Havel spolu se zastupitelem Karlovarského kraje V. Mlezivou a starostou KSH Karlovarského kraje R. Kejmarem. Oceněni byli naši mladí hasiči: v kategorii ZŠ2 se na 2. místě umístila Terezka Kyllerová, v kategorii ZŠ3 na 3. místě Martin Hrdlička a ZŠ4 na 2. místě Dana Lodesová.


Jarní posezení při muzice - vystoupení MH
V pátek 4. března mladí hasiči vystupovali v kulturním domě na Jarním posezení při muzice. Naši nejmenší si připravili taneční vystoupení písně Hasičská od Míši Růžičkové.

 

Masopust
V sobotu 20. února jsme se zúčastnili masopustní obchůzky městem Teplá. Začátek byl „u křížku“. Tentokrát jsme vyrazili jako polotučné (modré) a plnotučné (červené) mléko. Celou akci nám zpříjemňovaly výborné domácí pochutiny – koblížky, koláčky, chlebíčky… Nechyběla ani kapka něčeho ostřejšího na zahřátí. I když počasí nám moc nepřálo – sněžilo a foukalo, naše igelitové obaly vydržely až do konce. Pořadatelům patří velký dík za super zorganizovanou akci.

Hasičský ples
Dne 13. února jsme v kulturním domě pořádali 66. hasičský ples. K tanci a poslechu hrála kapela Ametyst a rozhodně to uměla pořádně rozproudit. Nálada byla výborná, všichni hosté se skvěle bavili až do ranních hodin. V průběhu plesu probíhala tradiční soutěž o ceny (největším tahákem byla mj. LED TV). Velmi děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu plesu; dále pak sponzorům za jejich podporu.DOBRÁCI ROKU
I náš sbor jsme přihlásili do soutěže Dobráci roku. Pořadatelem soutěže je Český rozhlas. Pro vítěze je připravena veselice pro celou obec plná hudby, grilovaného masa a piva za 100 tisíc korun! Zároveň postoupí do celostátního finále, ve kterém se v červnu 2016 utká o hasičské vybavení za stovky tisíc korun. Pro jednotlivé sbory hlasují prostřednictvím SMS zpráv jejich příznivci.

Všem, kteří nám poslali sms, děkujeme!!!

více na: dobraciroku.cz


4. ročník turnaje IZS ve floorbale
Již čtvrtý ročník floorbalového turnaje složek IZS se konal 23. ledna a tradičně v Bezdružické hale. I přes tréninkové přípravy, kde se účastní dostatek hráčů, byl náš tým indisponován počtem hráčů. Ostatní týmy početně nejméně 9 hráčů + 1 brankář, my jsme vyrazili v šesti, resp. 6+1. Přesto jsme se ale také zúčastnili. V minulých ročnících jsme vždy obsadili druhé místo, avšak letos jsme takové naděje neměli. I přesto, že jako vždy pečlivě poskládané útočné a obranné lajny našeho týmu byly perfektní, síly ubývaly s každou minutou. První zápas nás stál dost sil a i úvodní nesehranost sehrála své. Prohra tedy s PČR Konstantinovy Lázně byla značná - 1:5. Zde byla rozhodčími uznána i zjevně neplatná branka, odražená od vnější tyče, ale rozhodčí mají vždy pravdu. Na druhý zápas nám los přinesl tým SDH Stříbro. Neméně lehký soupeř. V tomto zápase jsme přestavěli formace, ku prospěchu týmu, výsledek byl překvapivý, kdy jsme vyhráli 7:3. Ve třetím zápase jsme se utkali se spojeným týmem ZZS Konstantinovy Lázně a Slavoj Planá, zde jsme do 40. vteřiny před koncem drželi vedení, ale bohužel v tento moment došlo při obraném zákroku našeho bránícího hráče k teči míčku a nešťastnému odrazu do branky. Následovalo taktické zdržování času ze strany soupeře, a tak i přes silný nátlak posledních 15ti vteřin, již jsme neproměnili, tedy 2:3. Nutno dodat, že střelecky tento tým proti našemu velmi zaostával a naši bravurní střelci měli smůlu. Poslední zápas jsme odehráli s týmem SDH Bezdružice. S týmem jsme hráli vyrovnaný zápas. Měli jsme i krásný náskok dvou gólů (3:1), kdy opět k naší smůle přišla teč obránce před golmanem a následně před koncem zápasu po chybě naší obrany došlo k přečíslení a vstřelení srovnávací branky. Stav se ale podařil udržet a tento zápas tedy skončil 3:3. Po celkovém sečtení všech bodů jsme se umístili na 4. místě, nutno však dodat, po velice vyrovnaných zápasech. V rámci vyhlášení byli oceněni nejlepší brankář a nejlepší střelec, kdy NEJLEPŠÍM STŘELECEM turnaje byl vyhlášen náš Honza Bílek. Závěrem nutno hodně poděkovat zúčastněným, kteří se skutečně dokázali s absencí hráčů velice dobře poprat a dokázali odehrát perfektní zápasy s vypětím sil.

Výroční valná hromada
V sobotu 9. ledna se na hasičské zbrojnici konala výroční valná hromada. Všichni přítomní byli seznámeni s činností sboru, jednotky, družstva žen, dětí, hospodařením sboru. Zároveň byl schválen plán činnosti na letošní rok. Přijali jsme také nové členy sboru Honzu Bílka, Standu Čápa, Kubu Leinwebera a Karla Štáce. Někteří členové byli za jejich práci ve sboru oceněni.
Po oficiální části následovalo kulturní vystoupení mladých hasičů. Mladší si připravili taneční vystoupení písně Hasičská od Míši Růžičkové. Starší s dorostem a vedoucími předvedli ukázky z filmů a pohádek.
Bylo to úžasné zakončení výročky, všichni se výborně bavili. Po skončení následovala do nočních hodin volná zábava.

video - vystoupení mladých hasičů (díky Rudo)


Ohlédnutí se za rokem 2015 - prezentaci zpracoval Ruda K. - DÍKY
hasičský rok 2015
ROK 2015


ROK 2014


ROK 2013


ROK 2012


ROK 2011

ROK 2010

ROK 2009

ROK 2008

ROK 2007

.