Předvánoční kuželky
Dne 12. prosince 2009 se na kuželně uskutečnilo odvetné kuželkářské klání mezi družstvy žen a mužů. Tentokrát měli chlapi nějak více "natrénováno" a vyhráli. Poté proběhla soutěž jednotlivců. Vítězem byl Gusta, stříbro získala Jíťa a boj o bronz nakonec vyhrála Eliška (pozn.: motivace na příště - odměny budou ještě větší a sladší). Ovšem nezůstalo pouze u kuželek :-))))

Dne 3. prosince 2009 byla pro mladé hasiče v klubovně hasičské zbrojnice uspořádána mikulášská besídka.

Kurz první pomoci
Ve dnech 7.- 8. 11. 2009 se jednotka hasičů zúčastnila kurzu první pomoci. Školení prováděli pracovníci Červeného kříže v Chebu. Po ukončení tohoto kurzu dostal každý člen osvědčení a průkaz.

24. října 2009 PUNKROCK FEST
Dne 24. října 2009 jsme se jako "barmani" zúčastnili 2. ročníku Punk rock fest.

Kuželkářské klání
Dne 26. září 2009 se na kuželně uskutečnil turnaj hasičů v kuželkách. Tentokrát bojovalo družstvo žen proti družstvu mužů. Zaostřovalo se na baru, při krizi se měnil styl. Nakonec vyhrálo družstvo žen (nejen zásluhou Alči V., která shodila nejvíce devítek) o 95 kuželek.

Oslava narozenin
Dne 5. září 2009 oslavil Kuba své 24. narozeniny. Jako překvapení mu jeho kamarádi hasiči objednali travesti show.

Pohádková cesta za pokladem
Dne 4. září 2009 pořádalo Město Teplá pohádkovou cestu za pokladem.

Dne 29. srpna 2009 se u hasičské zbrojnice konala akce "pečení selete". Fotografie z přípravy zde

Pohárová soutěž - Drmoul
Dne 29. srpna 2009 jsme se zúčastnili pohárové soutěže v Drmoulu v kategorii děti, ženy i muži. Soutěžilo se v královské disciplíně - požárním útoku. Družstvo mladých hasičů se umístilo na 1. místě. Výborný výsledek předvedlo družstvo žen a s časem 33,01 ženy vyhrály. Družstvo mužů se umístilo na 3. místě. Za dosažené výsledky a získané poháry gratulujeme. Současně zástupci jednotlivých družstev soutěžili v disciplíně "opičí dráha".

Dne 22. srpna 2009 se na hřišti TJ Sokol Teplá uskutečnila soutěž mladých hasičů s mezinárodní účastí "Bačův memoriál". Šestičlenná družstva mladých hasičů předvedla svůj um nejprve ve štafetě "cik cak" a nakonec v disciplíně pravdy - požárním útoku. Soutěže se zúčastnilo i družstvo dorostenců z Toužimi. A jak to dopadlo?

1. místo - Lodž (Polsko)
2. místo - Teplá
3. místo - Bečov n/Teplou
4. místo - Drmoul
5. místo - Toužim

Fotogalerie v "mladí hasiči"

Napsali o nás
- Bez dobráků by nefungovali ani profesionálové

KOZLŮV HASIČSKÝ POČIN: K ohni nebyl přístup

Soutěž v Mnichově
Dne 18. července 2009 se družstvo žen zúčastnilo pohárové soutěže v Mnichově. Po sečtení časů z požárních disciplín - štafety 4 x 100 m a požárního útoku se umístily na 3. místě.

Soutěž v Kokašicích
Dne 11. července 2009 se družstvo žen zúčastnilo pohárové soutěže v Kokašicích. Cílem bylo provedení netradičního požárního útoku. Po odstartování disciplíny tři členové družstva museli s proudnicemi a rozdělovačem přeplout na loďce na druhou stranu místního rybníka a poté dokončit již započatý útok ostatních čtyř členů družstva. Po sečtení časů z dvou provedených útoků naše družstvo skončilo na 2. místě.

Turnaj v malé kopané
Dne 4. června 2009 se na hřišti TJ Sokol Teplá konal 10. ročník turnaje v malé kopané "RUDA CUP". I když jsme do boje o bednu dali vše, nakonec jsme se umístili na 12. místě. Výhra nebo prohra - důležitá je radost z pohybu.
Vítězům gratulujeme!

Grilování

"Tepelská vrchovina"

Dne 27. června 2009 se na hřišti TJ Sokol Teplá uskutečnila netradiční pohárová soutěž v požárním sportu „ Tepelská vrchovina “. Soutěže se zúčastnilo 8 družstev žen a 7 družstev mužů. V kategorii žen se na 1. místě umístilo domácí družstvo a v kategorii mužů družstvo z Otročína. Blahopřejeme.

Dne 19. června 2009 jsme navštívili mateřskou školku. Dětem jsem ukázali hasiče v zásahové výstoji a vybavení vozidla MAN. Děti si mohly vyzkoušet stříkání ze džerovky na plechovky a zapojování hadic.

"Kácení májky"

Dne 30. května 2009 se na hřišti konal dětský den. V disciplínách, které připravili hasiči, si děti mohly vyzkoušet zapojování hadic, stříkání ze džberovky a svou sílu poměřily v přetahování lanem. Zároveň si všichni mohli prohlédnout hasičskou techniku.

Brigáda - kámen
Dne 10. května 2009 se někteří členové SDH zúčastnili brigády - sběru kamene. Předpokládala se větší účast, ale jako vždy ...
Všem zúčastněným veliký dík.

"ZABÍJAČKA"

Dne 28. března 2009 se v prostorách hasičské zbrojnice konal
"2. ročník" velkolepé akce zabíjačky. Během dne jsme mj. uvítali a pohostili poslance PSP ČR Ing. Jaroslava Fialu, CSc. a náměstka hejtmana Karlovarského kraje Mgr. Jaroslava Borku. Zároveň jsme posílili "Freundschaft" s hasiči z Konnersreuthu. Masných produktů (opět dokonalá "ruční" práce Zdeňka a Jirky) - řízky, ovárek, jitrnice, škvarky, jelita, tlačenka ... - všeho bylo opravdu dostatek. Nejen masem jsme plnili naše útroby (členkám děkujeme za upečené moučníky). Samožřejmostí je veliký dík nejen "mistrům řezníkům", ale i všem, kteří přiložili ruku k dílu. Odměnou byly již zmiňované pochutiny a výborná zábava.

HASIČSKÝ PLES
Dne 14. února 2009 se v kulturním domě v Teplé konal 59. hasičský ples

VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA
Dne 9. ledna 2009 se od 18:00 hod. v kulturním domě v Teplé konala výroční valná hromada